![](https://giannismargetas.com/wp-content/uploads/2023/08/δραπανιωτη-μαρια.jpg)
Καλωσορίζουμε στην Παράταξή μας τη Μαρία Ευαγγ. Δραπανιώτη, ιδιωτική υπάλληλο στον κλάδο της εστίασης. Η Μαρία γεννήθηκε και μεγάλωσε στο Ηλιόκαστρο και έχει σπουδάσει κομμωτική. Έχει τρία παιδιά.
Είναι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένη στα θέματα ανακύκλωσης. Θεωρεί ότι η προστασία του περιβάλλοντος και η αειφορία πρέπει να είναι στην καθημερινότητα του κάθε πολίτη.
Καλή επιτυχία στην πορεία μας για το Δήμο που οραματιζόμαστε και μας αξίζει.