![](https://giannismargetas.com/wp-content/uploads/2022/11/RGB-Giannis-Mergetas-15-1024x405.jpg)
Με τον Αντιπρόεδρο του Διοικητικού Συμβουλίου του Ε.Κ.Α.Β κ. Παναγιώτη Κουτσουμπέλη συναντηθήκαμε, ύστερα από προγραμματισμένο ραντεβού, στο περιθώριο της έκθεσης «Πελοπόννησος EXPO 2022».
![](https://giannismargetas.com/wp-content/uploads/2022/11/ΕΚΑΒ-κουτσουμπελης-παναγιωτης-1024x683.jpeg)
Αντικείμενο της συνάντησής μας ήταν η επιστολή μου προς τη Διοίκηση του Ε.Κ.Α.Β για τη δημιουργία Τομέα Ε.Κ.Α.Β στην Ερμιονίδα.
Με ενημέρωσε ότι είναι στις άμεσες προτεραιότητες του Ε.Κ.Α.Β η δημιουργία του, έχουν δε ήδη ληφθεί οι σχετικές αποφάσεις από το Διοικητικό Συμβούλιο και ξεκινούν άμεσα οι διαδικασίες για την πρόσληψη του απαιτούμενου προσωπικού, έτσι ώστε να λειτουργήσει ο Τομέας το συντομότερο δυνατόν.
Κρανίδι 19-11-2022
Γιάννης Μαργέτας
Υποψήφιος Δήμαρχος Ερμιονίδας